Papara Cashback 2021’de devam edecek mi?

Papara Cashback 2021'de de devam edecek mi? Tüm detaylar haberimizde!

Teknoloji, hayatığımıza girdiğinden beri şüphesiz ki hayatımızı epey bir kolay yaşamamıza imkan sundu. Teknoloji geliştikçe biz tembelleşsek de, hayat gerçekten kolaylaşıyor. Dönemimizde tek tık ile internetten istediğimiz ürünü, istediğimiz yemeği hatta artık istediğimiz arabayı bile ayağımıza getirebiliyoruz. Artık dakikalar içerisinde alışveriş yapabileceğimiz, sipariş vereceğimiz onlarca site bulunmakta. E haliyle alışveriş yapmamıza imkan verecek olan birçok kredi kartına da sahibiz. Bu yazımızda da sizler için Papara Cashback Programı konusunu dile getirdik.

Şüphesiz artık hayatımızda süper hızlı bir şekilde yer edinen başka şey de, online hizmetler. Dizi hizmetlerinden tutun ilaç hizmetine kadar artık günümüzde birçok şeyi istediğiniz an istediğiniz yere çağırabiliyorsunuz. Bununla birlikte birçok fırsat da açığa çıkıyor. Bunlardan birisi de Papara.

Papara Nedir?

Bizlere birçok özellik sunan bir alışveriş kart uygulamasıdır.

Papara Kart Nedir?

Papara Card, Papara hesabındaki parayı kullanabileceğin bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Hesabına para yükleme noktalarından veya havale/eft yaparak para yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz parayı tüm dünyada harcayabilirsin.

Papara Card, bizlere sunmuş olduğu birçok özellikten şüphesiz ki en güzeli Cashback Programıdır.

Papara Cashback Programı Nedir?

Cashback Programı, Papara’nın kullanıcılarına sunduğu, harcama yapılan oranda anında nakit kazandıran bir hizmet türü. Papara hesabın ya da kartın için aylık/yıllık herhangi bir aidat ödemek zorunda olmadığın ve birçok bankada ücretle gerçekleştirilen havale, para yatırma ve çekme işlemlerinin Papara’da ücretsiz olduğu düşünüldüğünde, Cashback Programı’nın ne kadar karlı olacağı tartışmasız bir gerçek. Zira Papara Cashback Programı ile cebine ekstradan para giriyor.

papara cashback nedir

Yapacağın her alışverişle anında nakit kazanabilir, kazandığın nakiti ister hemen harcayabilir ister ATM’lerden para olarak çekebilir ya da istersen ay sonunda topluca eline geçmesini sağlayabilirsin.

İlgili İçerikler:

Papara Cashback Programı ile hangi alışverişlerden kazanç elde edebiliriz?

Cashback programı dahilinde yapacağınız YouTube alışverişlerinde %50, Netflix alışverişlerinde %50, Spotify alışverişlerinde %50, Eczane alışverişlerinde %50, Kahhve.Com alışverişlerinde %10, Kunduz alışverişlerinde %15, Armut alışverişlerinde %5, Teknosa alışverişlerinde %3, Yolcu360 alışverişlerinde %8, Lidyana alışverişlerinde %7,5, istegelsin alışverişlerinde %5, n11.com alışverişlerinde %5, Boyner alışverişlerinde %5, veya Morhipo alışverişlerinde %5 olacak şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

papara cashback 2021

Program ne zamana kadar devam ediyor?

Normalde 31 Aralık 2020 tarihinde bitecek olan program, 2021 yılı itibari ile Kasım ayına kadar uzatılmış bulunmakta.

Paparaya nereden başvuru yapabilirim?

Papara’nın kendi resmi sitesinden papara card başvurunu kolaylıkla ve hızla yapabilirsin!
Papara sitesine gitmek için tıklayabilirsin!

Yorum Yap