Kiehl’s, 22-27 Kasım’da Friends & Family Haftasını Süprizlerle Karşılıyor!

 Kiehl’s, 22-27 Kasım’da Friends & Family Haftasını Süprizlerle Karşılıyor!

Doğayla bilimi bir araya getiren etkili formüllere sahip Kiehl’s, yılda sadece 2 kez düzenlediği Friends & Family kampanyasıyla Kiehl’s Dostları’nın yüzünü güldürüyor. Black Friday kapsamında 22-27 Kasım tarihleri arasında cazip fiyatlar sunan Friends & Family kampanyası, Kiehl’s tarihinde ilk kez uygulanan %25 indirim ve çok özel hediye ve setleriyle bu kasımda alışveriş heyecanınızı katlıyor.

Sağlıklı görünen bir cilt için eşsiz cilt bakım ürünleri üreten Kiehl’s, geleneksel Friends & Family kampanyasıyla 22-27 Kasım tarihleri arasında Black Friday’e yepyeni bir soluk getiriyor. Kiehl’sın topluluk ruhunu en içten şekilde yansıtan Friends & Family etkinliği, her yıl sevilen ürünlerde uygulanan indirimlerle cilt bakım tutkunlarını cezbediyor. Kiehl’sın gelenekselleşen Friends & Family kampanyası bu yıl, Kiehl’s tarihinde ilk kez uygulanacak olan %25 indirim ve birbirinden özel hediye ve setlerle hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu ediyor.

Kiehl’s, dört gözle beklenen indirim döneminde Friends & Family kampanyasıyla Kiehl’s Dostları için fark yaratıyor. Bu yıl her zamankinden büyük indirimleri ve hediyeleriyle sevenlerine pek çok sürpriz sunan Kiehl’s, Friends & Family kampanyası kapsamında sizi, arkadaşlarınızı ve ailenizi Kiehl’sın favori cilt bakım ürünleriyle buluşturuyor. 

Yorum Yap