İzel hiç evlendi mi eşi ve çocuğu var mı? Şarkıcı İzel’in sevgilisi kimdir?

 İzel hiç evlendi mi eşi ve çocuğu var mı? Şarkıcı İzel’in sevgilisi kimdir?

Pop müziğe damga vurmuş, aşk şarkıları hala dillerde olan şarkıcı İzel bu akşam Şarkılar Bizi Söyler’in konuğu olacak. İzel şarkılarının söyleneceği akşamda İzel’de yıllara meydan okuyan şarkılarını yeniden sevenleri için söyleyecek. Sessiz bir hayat yaşamayı tercih eden İzel’in hayatı da merak ediliyor. 53 yaşında olan İzel İstanbul doğumlu. Hiç evlilik yapmayan İzel, yıllar önce sevgilisinin ihaneti ile sarsılmış ve yüzünde bir gecede kapanmayan izler oluşmuş.

Türk pop müziğinin sevilen seslerinden biri olan ve özellikle şarkılar ile 90’lı yıllara damga vuran İzel büyülü sesi ile tekrar gündemde. Aslen İstanbullu olan İzel, şu anda 53 yaşında. İzel hakkında merak edilenler haberimizde…

Yüzünde oluşan sivilcelerin bir gecede olduğunu açıklayan İzel, verdiği bir röportajda yüzünün nasıl bu hale geldiğini şöyle anlatmıstı…

“Saba Tümer ile Bugün” programına konuk olan İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve “Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım. İkisini öyle görünce hiçbir şey diyemedim. Sadece ‘Kolay gelsin’ dedim çıktım. O gün büyük üzüntü yaşadım. Hem en yakın arkadaşımı hem de sevgilimi kaybettim. Ben öfkemi dillendirebilen biri değilimdir, içime atarım. O gün de bir şey diyemedim. Akşam yattım sabah kalktığımda cildim bu haldeydi. Önce kızamık olduğumu sandım, sonra doktora gittim, doktora stresten olduğunu söyledi. Allah’tan başka bir hastalık olmadı. Sadece yüzümle kurtuldum. 2 kez operasyon geçirdim, ama artık bir şey yaptırmayacağım” diye konuşmuştu.

İzel kimdir: 29 Nisan 1969’da doğan İzel Çeliköz, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk olara Neco’ya vokalistlik yapan başarılı sanatçı, Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel’le beraber seslendirdiği ve müziğini yaptığı Biz Hep Böyleyiz şarksıyla birincilik ödülüne sahip olmuştur.

1991 yılının sonlarına doğru Çelik ve Ercan ile müzik kariyerine devam eden İzel, bir süre müzik defterini kapatsa da müzisyen dostlarının ısrarıyla sektöre geri dönmüştür. 16 dalda ödül alan İzel, en son “Aşk En Büyüktür Her Zaman” albümünü çıkarmıştır.

Yorum Yap