Huawei Kurucusu Zhengfei’nin Kızının Şarkısına Dislike Yağmuru

Huawei'nin kurucu olan Ren Zhengfei'nin en küçük kızı olan Annabel Yao, babasının sektörü olan teknoloji sektörüne yönelmek yerine kendisine yeni bir yol seçti. Muzik sektörüne adım atan Annabel Yao, çekmiş olduğu muzik klibi ile gündeme gelmeyi başardı.

Huawei’nin kurucu olan Ren Zhengfei’nin en küçük kızı olan Annabel Yao, babasının sektörü olan teknoloji sektörüne yönelmek yerine kendisine yeni bir yol seçti. Muzik sektörüne adım atan Annabel Yao, çekmiş olduğu muzik klibi ile gündeme gelmeyi başardı.

Çin’in en büyük teknoloji firmalarından olan Huawei, bu zamana kadar üretmiş olduğu teknolojik aletler, aksesuarlar gibi birçok ürün sayesinde gündeme gelerek birçok başarı etti. Ancak Huawei’nin bu zamana kadar etmiş olduğu tüm başarıların altında yatan fikirlerin hepsi Ren Zhengfei‘ye ait. Bugüne kadar hep genellikle güzel şeyler ile gündeme gelen Huawei, bugün ilginç bir skandal ile gündeme geldi.

Zen Zhengfei’nin en küçük kızı olan Annabel Yao, çıkartmış olduğu muzik klibiyle birçok tepki topladı. Genelde uzak doğu pop şarkıları bir hayli sevilirken, insanlar Annabel Yao’nun şarkısına bir hayli takılmış durumdalar.

Annabel Yao
Annabel Yao

Annabel Yao ve Back Fire

Teknoloji dünyası yerine pop muzik dünyasına adım atan Annabel Yao, Back Fire isimli şarkısına çekmiş olduğu video klibi ile bir hayli söz getirdi.

Video klibi izleyen kişiler bir hayli rahatsız edici ve can sıkıcı yorumlarda bulunmaktan da çekinmediler. Annabel Yao için “Bu şarkıyı elektrikli süpürge söylerse daha güzel olur”, “Ne kadar yeteneksiz olursanız olun paranız varsa bir şeyler yapabilirsiniz” tarzı yorumlar geldi.

18 Ocak 2021’de yayınlanan video klibi, 22 Ocak tarihine kadar yaklaşık olarak 50.000 küsür izlenme, 260 küsür beğeni ve 1000 küsür dislike almış durumda.

Yorum Yap