Dinazor Maske Kimsin Sen Müge Boz mu örümcek detayı ortaya çıkardı

 Dinazor Maske Kimsin Sen Müge Boz mu örümcek detayı ortaya çıkardı

FOX TV’de 1 Ocak’ta başlayan ve formatı ile daha ilk bölümden ses getiren Maske Kimsin Sen tüm heyecanı ile devam ediyor. Birbirinden ünlü isimlerin maske giyerek şarkı söylediği ve ipuçları ile kendini tanıttığı Maske Kimsin Sen juri koltuğuna Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol oturuyor. Peki Tansel Öngel’in sunumu üstlendiği Maske Kimsin Sen Dinazor Müge Boz mu? 

Dinazor maskesinin altında hangi ünlü var henüz belli olmadı ama sosyal medya kullanıcıları dinazor maskesinin altında Müge Boz olduğunu ifşa etti bile.

Müge Boz kimdir:  Müge Boz, 13 Nisan 1984 tarihinde dünyaya geldi. Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu İstanbul’da geçen Müge Boz, 12 yaşındayken babasının işi nedeniyle İzmir’e Karşıyaka’ya taşınmıştır.

İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Norveç’te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak, orada ‘strategic design’, ‘digital photography’ eğitimleri almıştır. 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi almıştır. Birçok spor dalıyla ( yüzme, tenis, paten, voleybol, motosiklet ) ilgilenmiştir. Düzenli olarak yoga yapmaktadır. Müge Boz, 2008 yılında “Melekler Korusun” dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır.

Toprağın Çocukları, Şüphe, Karakol, Leyla İle Mecnun, Bir Hikayem Var, Karaoğlan, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Aşk Etmek İster, Arka Sokaklar, Sevda Kuşun Kanadında, Muhteşem Yüzyıl, Kayıtdışı, Hadi, Çat Kapı Aşk gibi yapımlarda rol almıştır.

Ayrıca modellik de yapmaktadır. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women’s Health, İnstyle gibi dergilerde moda çekimleri yapmıştır.

Müge Boz, Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile evlidir. Boz’un bu evlilikten Vina isminde bir kızı vardır.

Yorum Yap